reklama.
vr1

Nacházíte se zde Domů Doba trvání déle Pobyty Štúrovo

Pobyty Štúrovo

Slovenská republika, SR - Nitranský kraj
Obrázek zboží

Naše adresa

Adresa:
Štúrovo
GPS:
47.80511252989068, 18.714477356622297
Telefon:
+420 777 223 341, +420 774 136 73
badentour@volny.cz
Web:
http://www.lazne-sturovo.cz/

Zajišťujeme: pobyt plaveckých oddílů,tábory dětí,pobyt vozíčkářů !!! Pobyty vhodné pro rodiny s dětmi. Největší termální koupaliště na Slovensku najdeme ve městě Štúrovo, oblasti hraničící s Maďarskem. Město je rozděleno Dunajem na Štúrovo a maďarský Ostrihom, kde se nachází druhá největší bazilika v Evropě. Budapešť je vzdálena pouhých 48 km. K vybavení koupaliště v lázních Štůrovo patří tobogány, minigolf, stolní tenis, půjčovna sportovních potřeb, plážový volejbal, dětské hřiště, tenisové kurty, autodrom, atd. Jezero slouží na plavbu na člunu, plavání i rybolov. V případě nepříznivého počasí je k dispozici krytý bazén s termální vodou, který je v provozu během celého roku. Lázně Štůrovo jsou tak ideálním místem pro wellness pobyty na Slovensku. Dovolenou zde ocení i rodiny s dětmi. Nabídka aktivit komplexu i okolí je ale tak široká, že si vybere každý – od mladých aktivních párů až po babičky, které preferují klid a relaxaci.

s3 s1 s2

   Největší termální koupaliště na Slovensku se nachází ve městě Štúrovo, které hraničí s Maďarskem. Je rozděleno řekou Dunajem na město Štúrovo a maďarský Ostrihom, kde se nachází druhá největší bazilika v Evropě. Hlavní město Maďarska Budapešť je vzdáleno 48 km.

Ubytování je uvnitř areálu (tím pádem klienti neplatí vstupné a parkovné). Pobyt je doplněn bohatým doprovodným programem (např.: ranní cvičení v bazénech se cvičitelkou, večerní plavání poute pro naše klienty, cvičení zumby, vstup do nového fitcentra, vystoupení kouzelníka Frederika. Sleva na zapůjčení kol, sleva na plavbu po Dunaji apod..

foto_rodina

V areálu aquaparku se nachází celkem 9 bazénů o teplotě vody až 36°C, z nichž jsou dva kryté, dětský areál s tobogány, skluzavkami, dětské hřiště, kolotoč, autodrom a jiné. Největší atrakcí areálu je bazén Hvězda o ploše 1350 m2 s velkým mořským vlnobitím. Součástí areálu je jezero o rozloze 2ha s možností rybolovu, zapůjčení vodních šlapadel a lodiček. Na ostrově jezera je možná jízda na koniNejvětší termální koupaliště na Slovensku se nachází ve městě Štúrovo, které hraničí s Maďarskem. Je rozděleno řekou Dunajem na město Štúrovo a maďarský Ostrihom, kde se nachází druhá největší bazilika v Evropě. Hlavní město Maďarska Budapešť je vzdáleno 48 km.

Apartmány Green Park (č. 38)

 

Hotel Eliot (č. 73)

 

2-lůžkové Apartmány Roman(č. 17)

4-lůžkové apartmány Roman(č. 18)

 

Apartmány Peter II. (č. 26)

 

4-lůžkové apartmány Peter(č. 28)

Apartmány Stano (č. 29)

 

Nové apartmány Stano (č. 30)

 

Apartmány Stano III. (pro dvě rodiny – 8 osob) (č. 37)

Studio E (č. 21)

 

Studio T (č. 22)

 

Studio G (č. 23)

V ceně pobytu jsou pro naše klienty následující
možnosti zábavy, sportu a relaxu:


(soubor PDF, 833 kB)
Zábava a aktivity v blízkém okolí Štúrova:

(soubor PDF, 372 kB)
  Žádná nabídka k dispozici
  24 hodin denně
  Bar / vinárna
  Bezbariérový přístup
  Bowling
  Casino
  Čistírna / prádelna
  Dobíjení mob. (220V)
  Fitness
  Fotbal
  Golf
  Internet
  Jízda na koni
  Krb v hale
  Krytý bazén
  Kulečník
  Lyžování
  Noviny v hale
  Obchod se suvenýry
  Ohniště, gril
  Otevírací hodiny recepce
  Plavecký bazén
  Pokojová služba
  Připojení 220V
  Připojení Wi-Fi
  Restaurace
  Rybaření
  Sauna
  Směnárna
  Solarium
  Společenská místnost
  Společná kuchyně
  Sprchy samostatné
  Sprchy společné
  Squash
  Taneční sál
  Televize
  Tenis
  Trezor
  Uložení kol, lyží
  Volejbal
  WC samostatné
  WC společné
  Wifi připojení
  Šrúrovo. Ve měste o veľikosti cca 11 100 obyvatelů, ležícíhona na levém břehu Dunaje na Slovensko maďarské hranice. Štúrovo je nejjižnější ležícím městem na Slovensku, které přitahuje návštevníky svým zajímavým přírodní prostředím. Zde začíná ohyb Dunaje s úchvatným výhledem na klasickou baziliku v Ostrihome. Ve městě se vlévá Hron do Dunaje a poskytuje vynikající podmínky pro milovníky dobrodružných výletů. Město je obklopené Kováčovskými kopci s maximální výškou 395 m nad mořem (vrch Burda).
  Kokot(též Cacat, Chokot, Kokat, Kakat, Kakath, Gockern) byla osada a hrad na území dnešního Štúrova. Osada byla zničená Turky, později byla v 40. letech 16. století v její těsné blízkosti založená nová osada "Parkán" (t.j. podle názvu "opevnění"), z které se vyvinulo postupně i vlastní Štúrovo, jak jej známe dnes. Samotný název Kokot se ale používal až do 19. století jako hovorový alternativní název pro (celé?) Štúrovo (tehdy oficiálně v maďarštině Párkany). Osada byla založená jako rybářská osada. První zmínka je z roku 1075 jako „Kokot“, další zmínky jsou už v podobe Chokot a pod.
  Výlety do okolí:Dunaj: nezapomenutelná plavba lodí či procházky po břehu Ostrihom: je to jen přes most do Maďarska a v obci Ostrihom je velké množství kulturních památek, jako například bazilika s vyjímečným výhledem na údolí Dunaje Cykloturistika:vede zde Dunajská stezka a další, jako Okolo pohoří Burda či Okruh dunajským ohybem. Túry do Kováčovských kopců: hory jsou zde sice nízké (cca 400 m), ale stojí za návštěvu. Město Štúrovo je spojeno s maďarským městem Ostrihom, kde most tvoří hranici. V Ostrihomu je 2. největší bazilika v Evropě. Vzdálenost ze Štúrova do Budapeště je pouze 48 km.
  Jak se do Štúrova dostanete Vlakem: S železniční stanicí Štúrovo je pro naše klienty zajištěn odvoz tam i zpět. Vlakové spojení vždy přikládáme k přihlášce! Autem: Po cestě Komárno - Štúrovo. Areál je situován u odbočky do Chľaby, na začátku města, cca 2 km za železniční stanicí.
  Největší termální koupaliště na Slovensku se nachází ve městě Štúrovo, které hraničí s Maďarskem. Je rozděleno řekou Dunajem na město Štúrovo a maďarský Ostrihom, kde se nachází druhá největší bazilika v Evropě. Hlavní město Maďarska Budapešť je vzdáleno 48 km. V areálu aquaparku se nachází celkem 9 bazénů o teplotě vody až 36°C, z nichž jsou dva kryté, dětský areál s tobogány, skluzavkami, dětské hřiště, kolotoč, autodrom a jiné. Největší atrakcí areálu je bazén Hvězda o ploše 1350 m2 s velkým mořským vlnobitím. Součástí areálu je jezero o rozloze 2ha s možností rybolovu, zapůjčení vodních šlapadel a lodiček. Na ostrově jezera je možná jízda na koni.

  Vaše rezervace

  Osobní údaje
  (*) Povinné
  Vaše rezervace byla úspěšně odeslána
  Prosím, vyplňte všechny požadované osobní údaje

  Místo


  Zanechat komentář

  Cena
  Vybavení
  Program
  Strava
  Počasí :-)
  Koudy
  2014-11-30 20:09:01

  reklama

  Zavřít komentáře

  Napsat komentář

  reklama