reklama.
vr1

Nacházíte se zde Domů Doba trvání jeden týden a méně Westernové výlety

Westernové výlety

Česká republika, ČR - Kraj Vysočina
Obrázek zboží

Naše adresa

Adresa:
Zvole 49, 592 56 Zvole nad Pernštejnem
GPS:
49.475187097540335, 16.166110246418725
Telefon:
+420 566 567 400, +420 602 750 130
info@western.cz
Web:
www.http://deti.sikland.cz/skolni-vylety/

Školní výlety ve Westernovém městečku Šiklův Mlýn. Šiklův mlýn se již více jak 20 let každoročně stává vyhledávaným cílem nejen pro školní výlety, ale i pro kroužky, dětské a senior domovy a veškeré organizace sdružující děti. I pro letošní rok jsme dětem připravili zábavně-vzdělávací program, který podporuje rozvoj dětské kreativity a přirozené aktivity.logo

ŠKOLNÍ VÝLETY V NEJVĚTŠÍM PŘÍRODNÍM ZÁBAVNÍM AREÁLE V ČESKÉ REPUBLICE.

Nová westernová show – Nové tématické balíčky – Nově zařídíme odvoz z vlakového nádraží – Humorné divadlo pro děti s pyrotechnickými prvky – Zábavné atrakce – Vědomostní kvíz

Prohlídka indiánské vesnice s výkladem od samotného indiána.

Pokud se do Šiklandu s Vaší třídou vydáte, můžete se zde naučit spoustu nových věcí a zároveň se skvěle pobavit. V největším areálu Šiklandu Šiklově mlýně s westernovým městečkem doporučujeme navštívit zrcadlový labyrint, projet se na koních nebo vyzkoušet střelbu z luku. Budete-li vyplňovat online objednávku pro Vaši školu (třídu), můžete rovnou zvolit typ programu, o který máte zájem (Western, DRAXMOOR). Podrobnější informace Vám podáme telefonicky či e-mailem.

Výlet do Šiklova mlýna můžete spojit s návštěvou Dolní Rožínky, kde je nyní další areál společnosti Šikland. Strašidelný zámek Draxmoor návštěvníkům představí strašidelně-fantastickou expozici s novými atraktivními exponáty, dětský koutek,  pohádkové postavy a strašidelný výtah. Dolní Rožínka je vzdálena pouhé 3 km od Šiklova mlýna.

Vybírat můžete z jednodeních nebo dvoudenních výletů a na objednávku je možné i vícedenní pobyt.


mapa_šiklův mlynmapa_dolní rožínka

  Žádná nabídka k dispozici
  24 hodin denně
  Bar / vinárna
  Bezbariérový přístup
  Bowling
  Casino
  Čistírna / prádelna
  Dobíjení mob. (220V)
  Fitness
  Fotbal
  Golf
  Internet
  Jízda na koni
  Krb v hale
  Krytý bazén
  Kulečník
  Lyžování
  Noviny v hale
  Obchod se suvenýry
  Ohniště, gril
  Otevírací hodiny recepce
  Plavecký bazén
  Pokojová služba
  Připojení 220V
  Připojení Wi-Fi
  Restaurace
  Rybaření
  Sauna
  Směnárna
  Solarium
  Společenská místnost
  Společná kuchyně
  Sprchy samostatné
  Sprchy společné
  Squash
  Taneční sál
  Televize
  Tenis
  Trezor
  Uložení kol, lyží
  Volejbal
  WC samostatné
  WC společné
  Wifi připojení
  Šiklův mlýn: Jednodenní výlet do přírodního arálu Šiklův mlýn je výbornou volbou pro třídní i podnikové kolektivy. Výlety se konají vždy v období květen/červen a to ve dnech pondělí - čtvrtek. Program je celodenní, kombinací zábavy, her i poučných aktivit. Děti se zabaví a dospělí odpočinou. Tento rok pro vás navíc máme tématické balíčky. Šiklův mlýn + Draxmoor: Kombinace přírodního zábavního parku a strašidelného zámku - dva areály cca 3 km vzdálené od sebe. Školní výlet je vhodný pro všechny věkové kategorie, z programu si vybere opravdu každý. V obou parcích nabízíme zábavu i trošku poučení, ale především odpočinek jak pro děti, tak i pro pedagogický doprovod. Tento rok pro vás navíc máme tématické balíčky. Draxmoor: Strašidelný zámek Draxmoor v Dolní Rožínce. Prohlídka zámku trvá cca 45 min, zahájíte ji ve 3D kině shlédnutím krátkého filmu. Poté postupně projdete expozicemi instalovanými ve 3 patrech budovy. Nazpět dolů se dostanete strašidelným výtahem. Na nádvoří si můžete odpočinout posezením v příjemném chládku nebo na sluníčku, děti se zabaví na skákacím hradě, k dispozici občerstvení a stylové suvenýry. Prohlídku je možné absolvovat během dne kdykoliv, v návaznosti na případný další areál, který máte v plánu navštívit
  Dvou a vícedenní výlety s možností kombinace parků společnosti Šikland. Zázemí mají výletníci v areálu Šiklův mlýn (ŠM), kde mají na výběr hned několik typů ubytování. Postaráme se o vás kompletně včetně stravy, programu a večerní zábavy. Tento rok pro vás navíc máme tématické balíčky. ŠIKLŮV MLÝN Program dne: 9:00 - 10:00 příjezd do areálu Přivítání moderátorem, představení areálu, předání informací Zábavně-vědomostní kvíz: děti hledají otázky ukryté po areálu a vyplňují kvíz. 10:00 - 16:00 Animační program na náměstí: výuka country tanců, taneční ukázky, scénka se zapojením dětí, soutěže o drobné ceny Program v indiánské vesnici prohlídky s průvodcem a výkladem. Program u zlatokopa: rýžování zlata, povídání o zlatokopech a traperech Atrakce: jízda vláčkem Union Pacific, lukostřelba, svezení na koni, trampolína, skákací hrad (atrakce nejsou zahrnuty v ceně výletu) 13:30 hlavní program v amfiteátru: vyhodnocení soutěžního kvízu, Westernová a zvířecí show – ukázky kovbojského umění (práce s lasem, bičem, pistolník, kovboj na koni…). Divadelní představení: humorná scénka z prostředí divokého západu. Prohlídka Zooparku – individuální prohlídka zvířat Možnost návštěvy prodejniček suvenýrů, ukázky práce sedláře STRAŠIDELNÝ ZÁMEK – DRAXMOOR Délka návštěvy cca 1-2 hodiny. Příjezd na čas dle objednávky, neobjednané skupiny vybavujeme podle možností. Program: Prohlídka expozice věnované historii Vysočiny 3D kino – krátký film Prohlídka strašidelného zámku, jízda strašidelným výtahem Nádvoří zámku: skákací hrad, kuželky, suvenýry, občerstvení.
  Balíček "Indiáni": V rámci školního výletu máte prohlídku indinánské vesnice s odborným výkladem od samotného indiána. Co takhle si tento pobyt u indiánů zpestřit tvořivou dílnou (výroba indiánského náhrdelníku nebo čelenky, malování na obličej, atd.) a opékáním hadů z těsta? Cena: 1 000 Kč (20 dětí, každé další dítě lze dokoupit za 30 Kč, učitelé Zdarma). Doba trvání programu: 1 hodina. +++ Balíček "Chovatel": V areálu máme zoopark s domácími i exotickými zvířaty. Náš chovatel vás seznámí se všemi zvířátky v areálu a povykládá vám o jejich životě. Děti mohou zvířata nakrmit, případně si vyzkoušet úklid obydlí zvířátek a samozřejmě i některé vzít do ruky a pochovat si je. Cena: 1 000 Kč (20 dětí, každé další dítě lze dokoupit za 30 Kč, učitelé Zdarma). Doba trvání programu: 1 hodina. +++ Balíček "Kovboj": V rámci tohoto balíčku se děti naučí pravým kovbojským dovednostem. Vyzkouší si jak obtížné je práskání s bičem, naučí se základy lasování a také si mohou vyzkoušet trikové lasování (artistické kousky s roztočeným lasem). Na střelnici se dozví hostorii o zbraních i s praktickou ukázkou. Cena: 1 800 Kč (20 dětí, každé další dítě lze dokoupit za 50 Kč, učitelé Zdarma). Doba trvání programu: 1,5 hodiny. +++ Balíček "Kostymérna": Tento balíček obsahuje zapůjčený dobových kostýmů. Nabídka naší kostymérny je více jak tisíc kostýmů a doplňků nejen ve stylu western. Děti si je mohou zapůčit udělat si krásné fotografie a alespoň na chvíli si představit, jaké to bylo žít v jiné době. Cena: 50 Kč (1 dítě, kostymérna je otevřena pouze v předem stanovený čas). Doba trvání programu: 1 hodina. +++ Balíčky lze dokoupit ke všem školním výletům v Šiklově mlýně. Do objednávky stačí připsat jen název balíčku a pro jaký počet dětí jej požadujete. Balíčky budou probíhat před nebo po hlavním programu, abyste něco nepropásli. Balíčky jsou kapacitně omezené a proto doporučujeme objednat co nejdříve.
  Při výběru jakéhokoliv školního výletu z nabídky společnosti Šikland získáte: 1 osoba na 10 platících dětí má cenu výletu zdarma dárkový balíček v hodnotě 500 Kč Ubytování a stravu za zvýhodněné ceny platné pouze pro tuto akci a to penzion 90 Kč / osoba, Chatky 70 Kč / osoba strava viz ceníky Řidič autobusu: cena výletu zdarma (nezahrnuje ubytování a stravování).
  Jednorázový poplatek 50 Kč / osoba / den. Cena zahrnuje: vstup do aquaparku, možnost využití lehátka a slunečníku, vstup na megatrampoplínu - neomezeně, dětský bazének, vstup na hřiště. Cena vč. DPH, platná od 1.1.2012 (Změny vyhrazeny).

  Vaše rezervace

  Osobní údaje
  (*) Povinné
  Vaše rezervace byla úspěšně odeslána
  Prosím, vyplňte všechny požadované osobní údaje

  Místo


  Zanechat komentář

  Cena
  Vybavení
  Program
  Strava
  Počasí :-)
  Koudy
  2014-11-18 16:08:07
  Super pobyt

  reklama

  Zavřít komentáře

  Napsat komentář

  reklama