reklama.
vr1

TVRZ HOLEŠICE pořádá oblíbené zabíjačky pro váš teambuilding, firemní akce, oslavy narozenin a soustředění.

Zabijačky

Vesnická stavení, kde se pravidelně konaly zabijačky, pomalu mizí. A přiznejme si, taková zabijačka je spousty práce a zařizování. Proč si neužít zabijačku s tím, že pracujete jenom, když chcete a přitom si můžete vybrat ze zabijačkových pochoutek jen to, co opravdu rádi jíte.

Hosté najíždějí většinou v pátek. Páteční večer před zabijačkou můžete strávit buď v naší příjemné restauraci a nebo si udělat procházku po okolí. Zabijačka probíhá pod vedením zkušeného řezníka venku. Pro opravdové nadšence je připravený při zahájení zabijačky kalíšek domácí slivovice. Žaludek je tak nastartovaný ke konzumaci lahůdek, které pravá zabijačka nabízí. A můžete přiložit ruku k dílu, můžete míchat krev, přikládat pod kotel a zkusit si, jak se vlastně dělají jitrnice a jelítka. Můžete být od začátku do konce „u toho“. Zažijete opravdovou zabijačku se vším všudy a ještě si odvezete domů výslužku.

Zabijačka v našem podání se pro vás stane příjemnou vzpomínkou na pobyt u nás. Ochotný a vstřícný personál a v neposlední řadě opravdové zabijačkové pochoutky, to bude vaše vzpomínka na zabijačku na tvrzi.

Teambulding

Teambulding je osvědčený způsob, jak zvýšit efektivitu vaší pracovní skupiny, vašeho týmu. Přípravu teambuldingu nepodceňujeme a rádi s vámi vaši představu o teambuildingu probereme, aby finální výsledek byl splněním vašich představ o perfektním teambuildingu. Našim cílem je, aby se do vaší firmy vrátil po teambuldingu sehraný tým. Zkušenosti s přípravou teambuldingu mluví jednoznačně pro osobní návštěvu našeho střediska. Obvzlášť pro ty z vás, kteří pořádáte teambulding poprvé.

Možná váháte s tématem pro váš teambulding. Ale určitě víte, že váš tým v práci „netáhne za jeden provaz“. Potom je namístě zaměřit teambulding právě na tento problém. Teambuildingem Vám pomůžeme vytvořit situaci, při které to jinak nepůjde. Tým se bude muset v krizové situaci stmelit.

Postrádáte u svých lidí správnou hierarchii hodnot? A vy cítíte, že správná hierarchie hodnot je nezbytnou součástí vaší práce? Pak je tu další zaměření teambildingu. Témata pro teambulding jsou nevyčerpatelná.

Firemní akce

Pro firemní akce jsou v našem areálu výborné podmínky. Firemní akce lze objednat po celý rok. V létě je samozřejmě možnost programu pro firemní akce pestřejší. Jsme schopni uspokojit všechny Vaše požadavky firemních akcí. Zajišťujeme nejen sportovní vyžití ale i taneční večery. Právě proto některé firmy u nás svoje firemní akce uskutečňují opakovaně.

S programem pro Vaši firemní akci Vám rádi pomůžeme a rovněž zajistíme formu stravování, která bude vyhovovat Vašemu programu firemní akce. Není ničím vyjímečným, že pro firemní akce vaříme podle „Vašeho jídelního lístku“, na kterém se s Vámi předem domluvíme. V rámci firemních akcí je velice oblíbené grilování a občerstvení formou rautu.

Doporučujeme včasnou rezervaci pro firemní akce, protože jarní a podzimní víkendové termíny se rychle zaplňují. Máte-li dotazy ohledně firemní akce, neváhejte nás kontaktovat.


 Tvrz Holešice

Tuto starobylou tvrz ze 12.století najdete na samotě u Orlické přehrady na rozhraní okresů Příbram a Písek. Tvrz Holešice je kulturní památka. Tvrz se nachází v krásné přírodě jižních Čech v blízkosti rek. středisek Radava a Podskalí. Možnost ubytování v penzionu, chatkách, obytných přívěsech nebo kempu. 300 metrů je vzdálená Orlická přehrada. Restaurace v objektu, možnost polopenze či plné penze. Vhodné pro rekreaci rodin, školy v přírodě,podniková školení,svatby,sportovní soustředění,rybaření atd. Pro skupiny kompletní staročeské zabíjačky. Tvrz funguje celoročně! (listopad – duben skupiny nad 20 osob).

reklama