reklama.
vr1

VÍTĚZEM PRÁZDNINOVÉ SOUTĚŽE O NEJZAJÍMAVĚJŠÍ TÁBOROVOU HRU JE „ZÁVOD NAPŘÍČ SVĚTEM“

Praha, 6. září 2014 – Nejúspěšnějším dětským táborem, který se přihlásil do prázdninové soutěže vyhlášené ministrem školství, mládeže a tělovýchovy Marcelem Chládkem, je Enwia Summer Camp se svoji celotáborovou hrou nazvanou „Závod napříč světem“.

Enwia_logo_400_px

Jedná se o letní tábor pro děti s výukou angličtiny, který se odehrával v Lučkovicích u Blatné v Jihočeském kraji. Porota v čele s ministrem Marcelem Chládkem ocenila především nápaditost této celotáborové hry, která velice hravou a dobrodružnou formou spojuje výuku angličtiny s poznáváním života a reálií v různých státech světa, napříč kontinenty. Hra podle poroty navíc velice dobře podporuje kreativitu dětí.  „Chtěli jsme podpořit nápaditost při vymýšlení celotáborových her, v obecnější rovině pak aktivní přístup k vytváření volnočasových aktivit dětí,“okomentoval rozhodnutí poroty ministr školství Marcel Chládek. „Toto kritérium splňuje Závod napříč světem nejlépe, navíc děti velice hravou formou i něčemu učí. Již se těším na setkání s dětmi a vedoucími z vítězného tábora,“ dodávál Marcel Chládek.

Prázdninové soutěže O nejzajímavější táborovou hru se zúčastnilo neuvěřitelných 70 letních dětských táborů. Vyřazovacími koly postoupila nakonec do užšího finále 5 nejlepších her. Celotáborovou hrou je míněna tematicky zaměřená hra prolínající se většinou aktivit, které se odehrávají během konání letního tábora. Pravidla soutěže a další informace byly zveřejněny webu ministerstva.

Cenu vítěznému táboru předá ministr školství, mládeže a tělovýchovy Marcel Chládek v průběhu října.

diplom_msmt

reklama