reklama.
vr1

Nápověda k prezentaci

Dnes je velmi finančně náročné propagovat tábor a naplňovat každoročně jeho kapacitu. Zejména malé tábory neustále bojují o své „přežití“.

Cílem tohoto Rezervačního katalogu www.NabidkaTaboru.cz  je možnit propagaci VŠECH dětských táborů a rekreací na jednom webovém portálu. Naleznete zde dětské tábory, pobyty a rekreace z celého území ČR, SR a pochopitelně i některé ze zahraniční.


Rezervační katalog www.NabidkaTaboru.cz  můžete číst v téměř 80-ti jazykových mutacích. Postačí si pouze vybrat ten jazyk, ve kterém chcete mít katalog zobrazený.


Standardní propagace každého tábora je na těchto stránkách zcela ZDARMA. Rezervační katalog www.NabidkaTaboru.cz  umožňuje VŠEM dětským táborům, rekreačním zařízením, hotelům, ubytovnám, kempům, sportovním oddílům, klubům a společenstvím, kteří se zaměřují na ubytování a volnočasové aktivity dětí a mládeže svoji bezplatnou registraci a prezentaci na těchto stránkách.

Pořadí umístění jednotlivých prezentací v tomto Rezervačním katalogu je ovlivněno pouze oblíbeností a kladným hodnocením čtenářů. Pořadí si nelze koupit!

Tím nemůžete nic ztratit. Pouze získat nové zájemce o Vaše služby. 🙂

Rodičům i dětem je poskytnut maximální servis při vyhledávání vhodného tábora / pobytu a to intuitivním vyhledáváním v mapě, rychlém vyhledávání, nebo vyhledáním podle kritérií (např. region, věk dítěte, programové zaměření, vybavení, zdravotní omezení, atd.). Rezervační katalog obsahuje i důležité informace, které napomohou s výběrem optimálního tábora / pobytu pro Vaše dítě. Své místo mají i VIRTUÁLNÍ PROHLÍDKY,  VIDEO PREZENTACE táborů, AKTUALITY z táborů a KALENDÁŘ akcí.

Servis tohoto Rezervačního katalogu je doplněn i možností přímé REZERVACE přihlášky (poukazu) na vybraném táboře a na příslušném turnusu. Odesláním REZERVACE z Rezervačního katalogu www.NabidkaTaboru.cz  komunikují rodiče přímo s vedením vybraného tábora. Tedy rezervujete si přihlášku (poukaz) přímo na uvedeném E-mailu příslušného vedoucího tábora.

Vzhledem k tomu, že vložení základních informací o táborech / pobytech do katalogu je po provedené registraci možné provést zcela ZDARMA (viz. Propagace tábora ZDARMA), chceme v Rezervačním katalogu www.NabidkaTaboru.cz  docílit naprosto stejných možností a podmínek základní propagace malých i velkých táborů.

Pokud však chce pro svůj tábor, pobyt a firmu provést důraznější propagaci a tím děti a jejich rodiče upozornit na své služby a produkty, pak postupuje podle dalších možností propagace (viz. Propagace PROFIPropagace OSTATNÍ).

Po provedené registraci mají provozovatelé táborů možnost sami spravovat obsah svých prezentací v Rezervačním katalogu www.NabidkaTaboru.cz, nebo s naší pomocí.


Základní podmínkou pro založení a správu propagace je být v systému REGISTROVÁN. Registrace probíhá automaticky, během několika minut a je zcela ZDARMA.

(Potřebujete pouze zadat přihlašovací jméno a email, na který Vám obrazem systém odešle přihlašovací heslo. Následně si heslo můžete po prvním přihlášení změnit.)

 

reklama