reklama.
vr1

Nápověda k vyhledávání


jazyky


Rezervační katalog www.NabidkaTaboru.cz můžete číst v téměř 80-ti jazykových mutacích. Postačí si pouze vybrat ten jazyk, ve kterém chcete mít katalog zobrazený. K výběru jazyka můžete využít postranní jazykový panel „VYBERTE VÁŠ JAZYK„, kliknutím na některou z národních vlajek, nebo výběrem v seznamu jazyků „Vyberte jazyk„. K rychlé volbě jazyka slouží také tlačítko „Translate >>“ v dolním pravém rohu katalogu.

vyhledavani2


Vyhledat vhodný tábor nebo pobyt můžete hned několika způsoby. Ovládání stránek je intuitivní a velmi jednoduché. Vyhledávat můžete pouze za pomocí klikání myší, nebo také za pomocí klávesnice při hledání konkrétního slovního výrazu.

Možnosti vyhledávání:

A – Menu v záhlaví: KRITÉRIA VÝBĚRU (podle doby trvání, zaměření, věku, omezení ve stravě, zdravotního omezení, dopravy na tábor a typu ubytování)

TÁBORY V ČR (podle ročního období a podle krajů)

TÁBORY V SR (podle ročního období a podle krajů)

TÁBORY V ZAHRANIČÍ (podle pobytu u moře, na horách)

POBYTY – UBYTOVÁNÍ (pro rodiče s dětmi, pro skupiny, seznamovací, tábořiště – kempy)

OSTATNÍ (oddíly a sportovní kluby, školní výlety, školy v přírodě)

Po výběru vybraného kritéria se vypíše seznam všech táborů / pobytů, které vyhovují vybranému kritériu.


B – Mapa s rozmístěním táborů / pobytů: přímo v mapě je možné myší kliknout na vybraný objekt. Zobrazí se okénko se stručným popisem pobytu. Po kliknutí na okénko přejdete přímo na stránku vybraného tábora / pobytu.


C – Rychlé vyhledávání: zde je možné vepsat požadované kritérium k výběru. Do rámečku Hledat můžete vepsat jakýkoli údaj, který u požadovaného tábora předpokládáte, např.: Sokol. Do rámečku Typ cesty můžete vepsat jakékoli požadované kritérium, např.: Jazykový, Autobusem, Chatky, Věk 7 – 10, atd.. Do rámečku Cíl můžete vepsat kraj, ve kterém se hledaný tábor / pobyt má nacházet, např.: ČR – Zlínský kraj, Slovenská republika, atd.. Do rámečku Od můžete vybrat požadovaný termín zahájení tábora / pobytu. (Zobrazí se kalendář.) Do rámečku Chcete-li můžete vybrat požadovaný termín ukončení tábora / pobytu. (Zobrazí se kalendář.) Do rámečku Max.cena: (Cena od:) můžete vepsat předpokládanou částku za tábor / pobyt, např.: 100. (Zobrazí se všechny tábory / pobyty do uvedené finanční částky (A to v té měně, která byla zadána. Např.: Kč, Euro, atd.) Následuje nastavení okruhu kilometrů od kritéria zadání. (Nastavuje se posuvníkem.) Zadat můžete jen jedno kritérium, nebo i všechny. Pro výběr stisknete tlačítko „Hledat“.


D – Výběr z TOP pobytů – REZERVUJTE SI POBYT UŽ NYNÍ: zde se automaticky střídají bannery některých táborů / pobytů. Pokud Vás některý zaujme fotografií, názvem či stručným popisem, je možné přímo na banner kliknout myší a zobrazí se Vám stránka vybraného tábora / pobytu).


E – Výběr z TOP pobytů – DOPORUČENÉ POBYTY: zde vidíte název, obrázek, hodnocení, cenu od a stručný popis tábora / pobytu. U těchto pobytů lze provést přímou REZERVACI. Po kliknutí myši na obrázek, nebo popis se Vám zobrazí stránka vybraného tábora / pobytu. (Modré šipky po stranách umožňují posun do stran a větší nabídku.)


F – Výběr z Last Minute – LAST MINUTE – ČR, LAST MINUTE – SR, LAST MINUTE – ZAHRANIČÍ: zde máte nabídku 5-ti táborů / pobytů s nejnižší cenou v dané oblasti. Pokud kliknete myší na mapku nad výpisem (ČR, SR, ZAHRANIČÍ), zobrazí se Vám celá nabídka táborů / pobytu Last Minute podle oblasti. U těchto pobytů lze provést přímou REZERVACI.(viz. Nápověda k rezervaci pobytu)


G – Aktuality z pobytů: zde se dočtete o aktualitách v oblasti dětských táborů a rekreací. Zde jsou i aktuality a zajímavosti přímo z jednotlivých táborů / pobytů, které informují ostatní.


H – Video nabídky: zajímavé (1 minutové) video upoutávky na tábory / pobyty, které lépe než fotografie seznámí ostatní s pestrostí programu a zajímavostmi na táboře / pobytu. I velké množství fotografií nemá takovou vypovídající hodnotu jako jedno video.


1, 2 – Reklama: prostor pro reklamu.

reklama