reklama.
vr1

O katalogu

V dnešní době je pro děti i jejich rodiče značně obtížné orientovat se v záplavě různých nabídek dětských táborů na různých internetových stránkách. Cílem Rezervačního katalogu www.NabidkaTaboru.cz  je soustředit propagaci VŠECH dětských táborů a rekreací. Naleznete zde dětské tábory a rekreace z celého území ČR, SR a pochopitelně i některé ze zahraniční.

Tento katalog dává nabízí možnosti rychlého a pohodlného vyhledání táborů a rekreací dle vlastních požadavků a představ (viz. Nápověda k vyhledávání). Vyhledávání v katalogu je zcela ZDARMA. Nevyžaduje žádné speciální požadavky na konfiguraci PC, ani na typ webového prohlížeče. S katalogem lze pracovat na PC, tabletu i chytrém telefonu. Rodičům i dětem je poskytnut maximální servis při vyhledávání vhodného tábora / pobytu a to intuitivním vyhledáváním v mapě, rychlém vyhledávání, nebo hledáním podle kritérií (např. podle ceny, referencí, regionu, věku dítěte, programového zaměření, vybavení, zdravotního omezení, atd.). Katalog obsahuje i důležité informace, které napomohou s výběrem optimálního tábora / pobytu pro dítě. Své místo mají také AKTUALITY z táborů, VIDEO PREZENTACE táborů a KALENDÁŘ akcí.

Katalog www.NabidkaTaboru.cz  umožňuje i přímou REZERVACI přihlášky (poukazu) na vybraném táboře a konkrétním turnusu. Odesláním REZERVACE z katalogu www.NabidkaTaboru.cz komunikujete přímo s vedením vybraného tábora. Tedy rezervujete si přihlášku (poukaz) přímo u zodpovědného vedoucího příslušného tábora.

vyhledavani2

reklama