reklama.
vr1

Registrace

Základní podmínkou pro založení a správu Propagace pobytu ZDARMA, nebo Propagace pobytu PROFI je být v systému registrován a následně přihlášen.

Při Propagaci BANNERU, nebo Propagaci VIDEA nemusíte být registrovaní, ani přihlášení. Tuto prezentaci vkládá a upravuje přímo správce systému.rg2rg3rg4rg5rg2b


1. Ve spodní části stránek stiskněte nápis Registrace. Napište do prvního okénka Uživatelské jméno (kterým se budete nadále přihlašovat) a svůj Email (kam Vám systém pošle přihlašovací údaje. Ve třetím okénku ponechte „Operator ZDARMA„. Registraci dokončíte stisknutím tlačítka PŘIHLÁŠENÍ / REGISTRACE.

2. Systém Vám oznámí, že registrace proběhla hlášením: „Adresář účet byl aktivován! Podívejte se na e-mailovou adresu na heslo!„. Pokud dojde při registraci k nějaké chybě, postupujte prosím podle instrukcí systému.

3. Doručený email obsahuje Vaše Přihlašovací jméno, heslo a odkaz k přihlášení.

4. Po Vašem přihlášení bude v dolní části stránek přihlašovací část upravena obdobně jako na obrázku. Zelená tlačítka Vám umožní vkládání a úpravy dat (viz. Propagace tábora ZDARMA , Propagace tábora PROFI, Nápověda k prezentaci).

Při následných přihlašováních do systému pochopitelně stiskneme nápis Přihlásit se.

Doporučujeme, aby jste se vždy po ukončení práce odhlásili od systému stisknutím červeného tlačítka ODHLÁŠENÍ. Tím se vrátíte do běžné podoby stránek a Vaše přístupové údaje do systému budou lépe chráněny.

reklama